Przenieś się w czasie dzięki wyjątkowej fotografii z lipca 1945 roku, przedstawiającej Plac Uniwersytecki zaraz po II Wojnie Światowej. Oferujemy starannie odrestaurowaną odbitkę, która przenosi historyczną atmosferę prosto do Twojego wnętrza.

Na zdjęciu widoczna jest Fontanna Szermierza, będąca nie tylko cząstką miejskiego krajobrazu, ale i świadkiem dziejowych zdarzeń. Ta czarno-biała fotografia oddaje duch minionej epoki i niezwykłą estetykę, będąc jednocześnie odzwierciedleniem trudów mieszkańców miasta.

Niech każdy szczegół tego obrazu – od faktury zadrapanych ścian, przez bruki, aż po sylwetki przechodniów – opowiada swoją historię w Twoim domu czy biurze. Nasze wydruki na płótnie premium oraz papierze wysokiej jakości gwarantują, że każdy detail zostanie wiernie oddany.

Dostępność w różnorodnych rozmiarach umożliwia idealne dopasowanie do przestrzeni, a wysoka jakość materiałów zapewnia, że kawałek historii zachowa swój urok na lata. Wybierz między klasycznym płótnem a plakatem na papierze, aby dodać swojemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Zakup fotografii to nie tylko dekoracja, to także inwestycja w jedyny w swoim rodzaju artefakt, który z biegiem lat staje się jeszcze bardziej wartościowy. Udekoruj swój przestrzeń nutą historii z Placem Uniwersytecki jako centralnym punktem narracji.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane