Odkryj zabytkowy Wrocław na unikalnym zdjęciu historycznym, które ukazuje miasto w chwili odradzania się z wojennych zniszczeń. Ta wyjątkowa fotografia z roku 1945, będąca świadkiem historii, przedstawia ulicę pełną gruzów z majestatyczną, choć zniszczoną, katedrą św. Marii Magdaleny rysującą się w tle. Idealna dla kolekcjonerów zabytkowych fotografii oraz miłośników Wrocławia.

Wybierz druk na płótnie lub plakat na papierze wysokiej jakości, by dodać swojemu wnętrzu niepowtarzalny charakter. Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, bez trudu dopasujesz reprodukcję do swojego domu lub biura. Nasze płótna premium oraz wydruki na papierze gwarantują najwyższą jakość i długotrwałą satysfakcję z zakupu.

Ożyw historię na swoich ścianach za pomocą tej poruszającej reprodukcji. To dopieszczone w najmniejszym detalu wydawnictwo oddające ducha epoki oraz trwałość wspomnień. Idealny wybór dla historyków, entuzjastów kultury oraz każdego, kto ceni artystyczne przedstawienie przeszłości.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane