Odkryj piękno retro i historia Wrocławia na Twojej ścianie dzięki naszemu zapierającemu dech w piersiach drukowi na płótnie z 1950 roku. Prezentowany historyczny rynek, uchwycony z Placu Solnego, jest niczym portal do innej epoki, ukazując szlachetną architekturę Ratusza Wrocławskiego w otoczeniu tętniącego życiem miasta.

Z niesamowitą dbałością o szczegóły, ten obraz jest dostępny jako druk na płótnie premium albo jako plakat na papierze wysokiej jakości, co gwarantuje, że każdy aspekt tej czarno-białej fotografii jest oddany z najwyższą precyzją. Daj się porwać atmosferze minionych dekad i uczyn swoje środowisko bardziej wyrafinowanym, dodając do niego odrobinę historycznego Wrocławia.

Wielkoformatowy druk nadaje się idealnie zarówno jako elegancka dekoracja do domu, jak i prestiżowy akcent do biura. Oferujemy różnorodne rozmiary, dzięki czemu z łatwością dopasujesz ten wydruk do swojej przestrzeni. Wyraź swoją pasję do historii, sztuki i unikalnego designu, wybierając ten niezwykle szczegółowy, wizualny zapis jednego z najpiękniejszych miejsc w Polsce.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane