Biblioteka Uniwersytecka

Kategoria Wrocław Ref ADS0007
Wymiar
Kolorystyka

Obraz na płótnie - 1950

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj architektoniczną perłę i wciągnij swoje wnętrze w historyczną podróż do lat 50-tych. Prezentowane zdjęcie ukazuje majestatyczny gmach Biblioteki Uniwersyteckiej, będący nie tylko świadectwem przeszłości, ale i dziełem sztuki użytkowej. Zostało zrobione od strony ulicy Krupniczej, gdzie widoczne są piękne detale architektoniczne budynku, a także urokliwy obraz życia miejskiego tamtych lat, w tym klasyczne tramwaje i samochody.

Zachowując wysoką jakość, nasze reprodukcje dostępne są jako druk na płótnie, premium canvas albo plakat na papierze wysokiej jakości. Każdy wydruk cechuje się doskonałą ostrością i trwałością, umożliwiając Ci zanurzenie się w słoneczne dni minionego wieku. Dodatkowo, dostępność w różnych rozmiarach zapewnia idealne wkomponowanie obrazu w przestrzeń Twojego domu, biura czy miejsca publicznego.

Wybierz nasz produkt, aby wprowadzić do swojej przestrzeni klasyczną elegancję i niepowtarzalny, historyczny charakter. To wyjątkowy element dekoracyjny, który przyciągnie uwagę i stanie się centrum rozmów miłośników nostalgicznych kadrów i wytwornej architektury. Niech każde spojrzenie na tę fotografie będzie oddaniem czci pięknu dawnych epok.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane