Zachwyć się historyczną głębią i autentycznym klimatem Wrocławia dzięki wyjątkowemu zdjęciu z 1947 roku. Ten niezwykły wydruk na płótnie premium lub wysokiej jakości papierze jako plakat uwiecznia Dworzec Wrocław Świebodzki wraz z historyczną grupą przesiedleńców, co dodaje mu wyjątkowego znaczenia i głębi.

Nienaganna jakość druku pozwala dostrzec każdy detal tej poruszającej sceny, a czarno-biała kolorystyka plakatu idealnie komponuje się w każdym otoczeniu. Oferowany produkt dostępny jest w wielu rozmiarach, co pozwala na dostosowanie go do różnorodnych przestrzeni, od domowych salonów po przestrzenie publiczne, takie jak szkoły czy biblioteki.

Dodaj do swojego wnętrza element dekoracyjny o bogatym kontekście historycznym i estetycznym. To wyjątkowa szansa na posiadanie fragmentu wrocławskiej przeszłości, który przyciągnie uwagę i wzbudzi emocje. Idealny jako prezent dla miłośników historii lub mieszkańców Wrocławia, a także jako sposób na przekazanie wiedzy w edukacyjnych aranżacjach.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane