Retro elegancja i historyczny Wrocław zamknięte w jednym obrazie. Prezentujemy druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości, ukazujący fragment budynku Sądu Okręgowego w Wrocławiu, z niepowtarzalnym tramwajem przejeżdżającym przez ulicę. Zdjęcie z roku 1950 to esencja dawnej atmosfery miasta, idealne dla każdego, kto chce ozdobić swoje mieszkanie nutą nostalgii.

Fotografia wyróżnia się subtelną grą świateł i cieni, co podkreśla majestatyczną wieżę oraz znakomicie zachowane detale architektoniczne. Ta wyjątkowa dekoracja ścienne, dostępna w różnych rozmiarach, wprowadzi do Twojego domu nostalgiczny klimat i z pewnością stanie się tematem wielu rozmów.

Udekoruj swój salon, gabinet czy sypialnię unikalnym przedstawieniem historycznego Wrocławia, które jest również doskonałą propozycją na oryginalny prezent. Wybierz wysokiej jakości druk na płótnie premium lub elegancki plakat, aby codziennie podziwiać urok dawnych czasów.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane