Odkryj piękno historycznego Wrocławia z unikatowym drukiem przedstawiającym Ulicę Szajnochy w roku 1946. Ta czarno-biała fotografia ożywia obraz miasta zbierającego się po niszczycielskich wydarzeniach wojennych, ukazując słynny Pałac Wallenberg-Pachalych i otaczające go zabytkowe kamienice.

Zachwyć się gotycką architekturą i niezwykłym klimatem Wrocławia zamkniętym w kadrze, który idealnie podkreśli charakter każdego wnętrza. Każdy wydruk na płótnie premium lub wysokiej jakości papierze jako plakat odznacza się precyzją detali i głębią czarno-białego obrazu, przyciągając wzrok i wywołując uczucie nostalgii.

Kompozycja z pustymi ulicami i widoczną w tle Biblioteką Uniwersytecką daje unikalny wgląd w ówczesne życie miasta, będąc równocześnie eleganckim i subtelnym elementem dekoracyjnym. Wybierając ten druk, łączysz tradycję z nowoczesnością, wnosząc element historii do współczesnej przestrzeni.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane