Przenieś się w czasie do Wrocławia z 1948 roku dzięki autentycznej fotografii przedstawiającej Rynek we Wrocławiu. Ten unikatowy druk na płótnie lub papierze premium pozwoli Ci odświeżyć historię i zanurzyć się w atmosferze miasta sprzed lat.

Prezentowane na fotografii słynne kamienice 'Jaś i Małgosia' oraz Kościół Garnizonowy p.w. św. Elżbiety Węgierskiej to istotne symbole architektoniczne, które przetrwały dziesięciolecia i do dziś są punktami rozpoznawczymi Wrocławia.

Stonowane barwy i nostalgiczny klimat zdjęcia czynią go niepowtarzalnym dodatkiem do każdego wnętrza, a zwłaszcza dla tych, którzy cenią sobie historię oraz retro estetykę.

Wybierz najlepszą dla siebie opcję - czy to jako wydruk na płótnie premium, które jest trwałe i nadaje elegancki wygląd, czy jako wysokiej jakości plakat na papierze, który doda charakteru i unikalnego stylu Twojemu domowi.

Zdjęcie dostępne jest w różnych rozmiarach, pasujących idealnie do Twojej przestrzeni, stając się tym samym wspaniałą dekoracją ścienną lub wyjątkowym upominkiem.

Dekoracja ścienna z motywem Wrocławia to przepiękna możliwość zatrzymania czasu na ścianie własnego domu.

Kategoria Wrocław Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane