Przypomnij sobie niezwykły czas odbudowy Warszawy dzięki temu zniewalającemu zdjęciu z 1949 roku. Widoczna na nim konstrukcja budynku, obwiedziona rusztowaniami, przywołuje moment, gdy miasto powstawało z ruin. To druk na płótnie lub płótnie premium, doskonale nadaje się jako element wystroju wnętrz dla miłośników historii oraz architektury.

Zachwyć się jakością i głębią detalu, która jest wynikiem zastosowania papieru wysokiej jakości lub płótna. Wybierz rozmiar, który najlepiej pasuje do Twojego domu czy biura. Niesamowita precyzja i dbałość o szczegóły tego historycznego zdjęcia pozwolą Ci przenieść się w czasie, do momentu kiedy nasza stolica odzyskiwała swój dawny blask i dynamikę.

To wydruk, który z pewnością wzbudzi zainteresowanie i stanie się tematem rozmów. Oferujemy wiele rozmiarów, aby każdy mógł znaleźć idealne dopasowanie do swojego wnętrza. Plakat z odbudowy Warszawy to również wyjątkowy pomysł na prezent dla każdego, kto jest związany z tym miastem lub po prostu pasjonuje się polską historią.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane