Zachowaj kawałek historii Warszawy w Twoim domu lub biurze dzięki naszemu unikalnemu zdjęciu przedstawiającemu odbudowę dachu kamienicy zaraz po zakończeniu II wojny światowej. Jest to wyjątkowy moment utrwalony w 1945 roku, który oddaje ducha odbudowy i pozwala doświadczyć ponownego narodzin miasta z ruin.

Wykonany z ogromną dbałością o detale druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat przeniesie Cię w czasie do momentu, gdy Warszawa powstawała na nowo. Idealny dla miłośników historii oraz tych, którzy cenią sobie historię polskiej stolicy i chcą uczcić jej niezłomny duch i determinację do odbudowy.

Wybierz spośród wielu dostępnych rozmiarów ten, który najlepiej wkomponuje się w przestrzeń Twojego wnętrza. Ta fotograficzna perełka, będąca znakomitą dekoracją, wprowadzi element retro i nostalgii do każdego pomieszczenia, jednocześnie będąc świadectwem polityki historycznej Polski.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane