Odbudowa Warszawy - kwadrat

Kategoria Warszawa Ref AMZ0045
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1948

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odbudowa Warszawy to niezwykły motyw, który przeniesie Cię w czasie do roku 1948. Prezentowana fotografia w czerni i bieli ukazuje przejmujący widok odbudowywanej stolicy, gdzie wśród ruin powstają nowe konstrukcje. Ta historyczna fotografia to doskonały wybór dla miłośników historii, urbanistyki oraz nostalgicznych pejzaży miast.

Prezentowany druk na płótnie lub na papierze wysokiej jakości jako plakat jest dostępny w wielu rozmiarach, aby idealnie współgrać z Twoim wnętrzem. Dodaj do swojej kolekcji kawałek historii Warszawy, dzięki temu ujmującemu i emocjonalnemu przedstawieniu minionej epoki. To nie tylko element dekoracyjny, lecz także hołd dla determinacji i wytrwałości mieszkańców odbudowujących swoje miasto.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane