Przenieś się w czasie z unikalnym drukiem na płótnie przedstawiającym Most Śląsko-Dąbrowski z 1949 roku. Ten historyczny moment, utrwalony na zdjęciu, to idealny wybór dla miłośników województwa śląskiego, historii Polski oraz wszelkich zagadnień związanych z okresem powojennym.

Ożyw swoje przestrzenie dzięki temu nostalgicznemu obrazowi, który przywołuje wspomnienia minionej epoki. Dwoje mężczyzn obserwujących okolicę z mostu dodaje kompozycji niepowtarzalnego charakteru i głębi emocjonalnej.

Ten druk na płótnie premium bądź papierze wysokiej jakości jako plakat to doskonały sposób, by dodać swojemu domowi lub biuru element retro. Sprawdzi się znakomicie jako dekoracja ścian oraz będzie wspaniałym prezentem dla każdego konesera historii i kultury.

Dostępny w wiele rozmiarów, ten druk może być dostosowany do każdego wnętrza, tworząc zjawiskowy akcent dekoracyjny. Nie pozwól, aby ten moment uciekł - zamów już dziś i ciesz się klasycznym pięknem w Twojej przestrzeni.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane