Most Śląsko-Dąbrowski to nie tylko kluczowy element architektoniczny Warszawy, ale także świadek wielu ważnych wydarzeń w historii Polski. Ten wysokiej jakości druk na płótnie lub papierze prezentuje historyczne zdjęcie z 1949 roku, na którym dwoje mężczyzn obserwuje okolicę, unosząc w sobie ducha minionszych epok.

Wyobraź sobie tę unikatową scenę historyczną zawieszoną na ścianie w Twoim salonie, biurze czy kawiarni. Druk jest dostępny w wielu rozmiarach, co umożliwia idealne dostosowanie do Twojej przestrzeni. Czarne i białe barwy fotografii sprawią, że będzie ona dopasowana do każdego wnętrza, a jej retro charakter doda stylu i elegancji.

Jako dekoracja mówi nie tylko o smaku estetycznym właściciela, ale także o szacunku do historii. To nadaje naszym produktom głębię i sprawia, że stają się one specjalnym elementem kolekcjonerskim. Nie przegap okazji, by mieć kawałek historii Warszawy we własnym domu.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane