Warszawska ulica 2

Kategoria Warszawa Ref AMZ0041
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1949

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odtwórz klimat powojennego Warszawy z tym wyjątkowym drukiem na płótnie lub papierze wysokiej jakości przedstawiającym warszawską ulicę z 1949 roku. Ta monochromatyczna fotografia, przedstawiająca warszawską ulicę oryginalnie uchwyciła chwilę z życia miasta, gdzie na pierwszym planie widnieje klasyczny samochód Chevrolet z 1949 roku.

Zatrzymaj czas na ścianie swojego domu lub biura, decydując się na wydruk tej historycznej sceny miejskiej. Niezależnie od tego, czy pasjonujesz się historią, motoryzacją, czy po prostu szukasz wyjątkowego akcentu dekoracyjnego, nasze druki na płótnie i plakaty z pewnością wniosą charakterystyczną atmosferę minionych epok do Twojego wnętrza.

Wykorzystaj tę unikalną szansę, aby posiadać fragment historii Warszawy na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, dostępny w wielu rozmiarach, pasujący idealnie zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeni.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane