Warszawska ulica

Kategoria Warszawa Ref AMZ0040
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1949

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj fascynujący widok historycznej Warszawy z 1949 roku, zamknięty w czasie dzięki tej wyjątkowej fotografii. Dwa klasyczne samochody marki FSO Warszawa są tu widoczne na pierwszym planie, nadając uroku tej miejskiej scenie. Każdy miłośnik motoryzacji i historii poczuje się przeniesiony w czasie, gdy spojrzy na to zdjęcie.

Wybierz ten wyjątkowy druk na płótnie, dostępny w wielu rozmiarach, aby dodać swojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych przestrzeniach, wprowadzając element retro do dekoracji. Ten obraz na płótnie premium czy jako plakat wysokiej jakości to doskonały wybór dla każdego, kto chce mieć w domu kawałek historii stolicy Polski.

Każda reprodukcja wykonana jest z dbałością o szczegóły, by uchwycić autentyczność i klimat dawnych lat. Wysoka jakość papieru oraz płótna gwarantuje, że kolory i detale będą zachwycać przez lata. To znakomita opcja dla kolekcjonerów, miłośników Warszawy oraz miłośników wspomnień minionego czasu.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane