Wyjątkowy druk na płótnie przedstawiający spacer ludzi w malowniczym Ogrodzie Saskim z 1949 roku. Ta nostalgicza fotografia to doskonałe odzwierciedlenie spokojnej atmosfery i elegancji minionych epok, co czyni ją idealną dekoracją dla każdego, kto ceni sobie historyczne oraz retro akcenty w swoim wnętrzu.

Nasze płótna premium oraz papier wysokiej jakości jako plakat są dostępne w wielu rozmiarach, aby idealnie dopasować się do Twojego domowego czy biurowego otoczenia. Każdy egzemplarz jest starannie opracowany, aby podkreślić autentyczny charakter i szczegóły zabytkowego zdjęcia.

Prezentowane drukowane dzieło to nie tylko element dekoracyjny, ale również sposób na uczczenie ważnych momentów w historii. To unikatowa szansa na posiadanie fragmentu przeszłości w swoim nowoczesnym wnętrzu. Druk jest odporny na blaknięcie i zachowuje swoją jakość przez długie lata.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane