Zapraszamy do odkrycia unikalnego aspektu historii Polski poprzez ten emocjonujący wydruk. Prezentujemy państwu druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości przedstawiający zniszczony po II Wojnie Światowej pomnik Warszawskiej Syrenki z roku 1945.

Ta mocno oddziałująca fotografia czarno-biała nie tylko oddaje klimat powojennej Warszawy, ale również jest symbolem wytrwałości i nadziei. Przedstawiona Syrenka, mimo zniszczeń wojennych, nadal stoi nieugięcie, będąc metaforą odrodzenia miasta.

W naszej ofercie znajdą państwo ten produkt jako plakat lub druk na płótnie premium, dostępne w wielu rozmiarach, idealnie dopasowanych do każdego wnętrza. Pozwól sobie na element dekoracyjny, który jest zarazem kawałkiem historii i nadaje głębi każdej przestrzeni.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane