Odkryj Warszawę Praga Północ w unikalnym, historycznym momencie. Ten wyjątkowy druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat przedstawia autentyczny obraz z 1948 roku. Zanurz się w atmosferze przeszłości z widokiem na wejście do dworca kolejowego Warszawa Wileńska, gdzie czas wydaje się zatrzymany. Każdy detal tego zdjęcia przybliża nas do codziennego życia stolicy tuż po wojnie, pokazując ludzi w ówczesnym kontekście miasta.

Ten nostalgiczy obraz jest doskonały do dekoracji wnętrz, nada swoisty charakter i retro styl każdemu pomieszczeniu. Nasze reprodukcje są dostępne w wielu rozmiarach, pasujące do różnych przestrzeni i gustów. Poczuj ducha dawnej Warszawy, gdy zdobiąc swój dom, biuro czy kawiarnię tym unikatowym elementem dekoracyjnym.

Wzmocnij swoje poczucie związku z miastem dzięki tej wyrożniającej się dekoracji ściennej. To nie tylko dekoracja, ale kawałek historii, który może być pięknym prezentem dla miłośników Warszawy, nostalgicznych dekoracji, czy kolekcjonerów unikalnych wspomnień. Wybierz ten historyczny plakat, aby przemycić elementy Polskiego dziedzictwa do współczesnego otoczenia.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane