Stare miasto

Kategoria Warszawa Ref AMZ0036
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1931

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj piękno starego miasta Warszawy z niepowtarzalnej perspektywy praskiego brzegu. Nasz ekskluzywny produkt, druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, przedstawia klasyczne ujęcie z 1931 roku, wykonane z okolic mostu Kierbedzia. Obraz ten to doskonały wybór dla miłośników historycznej architektury i nostalgicznych krajobrazów miasta.

Zachwyć się detalami i klimatem epoki, których wierność oddana jest dzięki zastosowaniu najnowszych technik druku. Dostępny w wielu rozmiarach, nasz produkt jest idealny zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz, tworząc niezwykły akcent dekoracyjny w Twoim domu lub biurze.

Niech ten wyjątkowy plakat przeniesie Cię w czasie do serca przedwojennej Warszawy, dodając nuty historii i charakteru każdej przestrzeni. Wybór tego dzieła to nie tylko estetyczne upiększenie przestrzeni, ale również hołd dla dziedzictwa kulturowego stolicy Polski.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane