Zanurz się w historii stolicy z tym wyjątkowym drukiem na płótnie przedstawiającym samochód Warszawa z 1949 roku. To wyjątkowe zdjęcie uchwyca esencję życia miejskiego w powojennej Polsce i jest idealnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie historyczne akcenty w swoim wnętrzu.

Zdjęcie przedstawia stylowy, klasyczny samochód charakterystyczny dla tamtego okresu, używany jako taksówka, co dodaje autentyczności i charakteru. Doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi aranżacjami, sprawiając, że jest to uniwersalny wybór dla wielu wnętrz.

Nasze produkty są dostępne jako druk na płótnie premium oraz na papierze wysokiej jakości jako plakat, co pozwala dopasować je do różnych preferencji oraz budżetów. Dostępne są w wielu rozmiarach, co umożliwia idealne dopasowanie do każdej przestrzeni.

Niezależnie od wybranego rozmiaru i materiału, każdy nasz produkt jest wykonany z dbałością o detale, co zagwarantuje, że odzwierciedli on historię i kulturę Warszawy w najpiękniejszy sposób.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane