Odkryj wyjątkową atmosferę dawnej Warszawy z naszym ekskluzywnym drukiem na płótnie przedstawiającym oryginalne, zabytkowe taksówki z roku 1949. Ten niezwykły obraz wprowadzi Cię w świat retro motoryzacji, czyniąc go idealnym dodatkiem do każdej przestrzeni dla miłośników historii i klasycznej estetyki.

Poczuj specyficzną estetykę przeszłości, przywołującą wspomnienia z urokliwych ulic powojennej stolicy. Druk dostępny jest w różnych rozmiarach, co pozwala idealnie dopasować go do twojego wnętrza. Wybierz nasze premium płótno lub wysokiej jakości papier jako plakat, aby nadać swojemu domowi niepowtarzalny akcent z charakterystycznym warszawskim taksówkarzem w roli głównej.

Zachowaj kawałek historii na swojej ścianie dzięki tej wspaniałej dekoracji, która jest świadectwem niezwykłej transformacji miasta i jego mieszkańców. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem pamiątek historycznych, miłośnikiem samochodów czy po prostu szukasz niebanalnego elementu dekoracyjnego, nasz ekskluzywny druk spełnia te oczekiwania.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane