Zanurz się w atmosferę powojennej Warszawy z niezwykłym zdjęciem przedstawiającym Warszawa Taxi z 1949 roku. Ten unikatowy kadr to więcej niż zdjęcie - to kawałek historii, który może zdobić Twoje wnętrze jako druk na płótnie, płótnie premium albo jako wyrafinowany plakat na papierze wysokiej jakości.

Wybrać możesz spośród różnych rozmiarów, aby idealnie dopasować plakat vintage do swojej przestrzeni. Przywróć wspomnienia dawnej stolicy z tym wyjątkowym obrazem, który jest doskonałym dodatkiem dla miłośników historii, retro i unikatowych dekoracji ściennych. To zdjęcie, na którym klasyczny samochód pełni rolę taksówki, idealnie uchwyciło ducha tamtych lat 40.. Doskonale oddaje charakter epoki i jest kwintesencją stylu retro.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane