Odkryj historię Warszawy za pomocą tego unikalnego zdjęcia przedstawiającego postój taksówek z 1948 roku. Poznaj stolicę Polski z niezwykłej, historycznej perspektywy dzięki temu druku na płótnie, premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat. Oferujemy ten produkt w wielu rozmiarach, idealnych do dekoracji domu czy biura, dodających charakteru i elegancji każdemu wnętrzu.

Ta czarno-biała fotograficzna podróż w czasie zabierze Cię na warszawskie ulice tuż po zakończeniu II wojny światowej. Zatrzymaj na ścianie moment zabytkowej Warszawy, gdzie klasyczne samochody i ludzie epoki ożywiają scenę miejską, świadcząc o bogatym dziedzictwie kulturowym miasta.

Wyobraź sobie elegancję tych historycznych taksówek, które były świadkami odbudowy miasta. Każdy miłośnik historii, miłośnik motoryzacji lub kolekcjoner vintageowych wydruków doceni wartość tego kultowego obrazu. Zapewnij sobie lub swoim bliskim wyjątkowy prezent pełen historycznego charakteru i stylu retro.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane