Odkryj niepowtarzalny urok warszawskich taksówek z 1948 roku, dzięki temu autentycznemu drukowi na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat. To zdjęcie przedstawia historyczny postój taksówek, który przeniesie Cię w czasie prosto do serca powojennej Warszawy.

Zachwycający szczegóły i klimat epoki zostały uchwycone na tym zdjęciu, idealnie pokazując styl życia i motoryzację tamtych lat. Czarno-biała fotografia to kawałek historii, który wprowadzi vintage'owy nastrój do każdego wnętrza.

Nasze reprodukcje są dostępne w wielu rozmiarach, aby idealnie wpasować się w Twoją przestrzeń. Od małego akcentu dekoracyjnego po duży, dominujący element dekoracji – każdy miłośnik retro i historii znajdzie coś dla siebie.

Wybierając nasze płótno premium lub papier wysokiej jakości, masz pewność, że zakupiona dekoracja ścienna będzie ozdobą Twojego domu przez lata. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku oraz dbałość o detale, co sprawia, że każda scena wygląda jak żywa.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane