Odkryj historię polskiej piłki nożnej z unikalnym zdjęciem z meczu Polska-Węgry na stadionie Wojskowego Klubu Sportowego Legia w Warszawie z roku 1948. Ten emocjonujący fragment piłkarskich zmagań został uwieczniony na wysokiej jakości druku na płótnie premium lub jako plakat na papierze. Idealny dla pasjonatów sportu oraz historii, stanie się wyjątkowym akcentem dekoracyjnym w Twoim domu lub biurze. Dostępny w wielu rozmiarach, aby dopasować się do każdego wnętrza.

Każdy druk wykonany z największą dbałością o szczegóły, aby oddać autentyczność i atmosferę tamtych lat. Dodaj swojej przestrzeni charakteru z tą pamiątką historycznego wydarzenia, będącą zarówno eleganckim dodatkiem, jak i kawałkiem przeszłości, który z pewnością wywoła wiele rozmów wśród gości.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane