Odkryj druk na płótnie prezentujący historyczny mecz piłki nożnej pomiędzy Polską a Węgrami, który odbył się na stadionie Wojskowego Klubu Sportowego Legia w Warszawie w roku 1948. Ten unikatowy moment sportowy został uwieczniony na zdjęciu, które teraz może zdobić ściany Twojego domu lub biura, dodając im charakteru i elegancji.

Fotografia wysokiej jakości, dostępna w różnych rozmiarach, wydrukowana na płótnie premium lub jako plakat, jest idealnym wyborem dla każdego miłośnika piłki nożnej oraz historii polskiego sportu. Każdy druk jest wykonany z dbałością o detale, zapewniając głębię kolorów oraz trwałość na lata.

Wybierając ten ekskluzywny druk, nie tylko otrzymujesz dekoracyjny element wzbogacający wnętrze, lecz także kawałek polskiego dziedzictwa sportowego. To doskonały pomysł na prezent dla fana futbolu lub ciekawy dodatek do kolekcji memorabiliów sportowych.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane