Odkryj ducha sportów motorowych z lat czterdziestych dzięki temu historycznemu zdjęciu. Przedstawia ono dynamiczne przygotowania do meczu motocyklowego na żużlu między Polską a Holandią w 1949 roku. Niezwykła jakość wydruku uwydatnia szczegóły i przynosi fragment przeszłości prosto na ściany Twojego domu lub biura.

This czarno-białe zdjęcie, dostępne jako druk na płótnie, płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat, to idealny wybór dla miłośników historii i motoryzacji. Oferowane w wielu rozmiarach możliwością dobrania idealnego wymiaru do Twojego wnętrza. Zaprezentuj swoją pasję do klasycznych motocykli i wartościowych chwil z przeszłości.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane