Odkryj emocje i pasję z minionych lat dzięki wyjątkowemu drukowi na płótnie przedstawiającemu mecz motocyklowy na żużlu Polska-Holandia z 1949 roku. Uchwycony dynamizm zawodników i wypełnione po brzegi trybuny stworzą niepowtarzalną atmosferę w każdym pomieszczeniu, zapewniając jednocześnie wspaniałą dekorację ścienną pełną historycznego nastroju.

Dostępny w różnych rozmiarach, ten unikatowy wydruk jest idealny dla miłośników sportów motorowych oraz wielbicieli vintage i retro estetyki. Wybierz między najwyższej jakości płótnem premium lub papierem, aby nadać swojemu wnętrzu charakter, który przetrwa próbę czasu.

To ponadczasowe zdjęcie, oprawione w odpowiednią ramę, może służyć jako niezwykły element dekoracyjny dla domu, biura, a nawet miejsca komercyjnego, takiego jak kawiarnia czy salon. Nie przegap okazji do posiadania kawałka motocyklowej historii w Twojej przestrzeni życiowej. Zamów już dziś i ciesz się pięknem dnia wczorajszego!

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane