Odkryj ducha wyścigów żużlowych z lat 40. w Twoim domu dzięki tej klasycznej fotografii prezentującej mecz motocyklowy na żużlu między Polską a Holandią. Ta czarno-biała fotografia z 1949 roku przenosi nas w czasie do korzeni motocyklowej rywalizacji, kiedy to prędkość i adrenalina były równie wysokie jak dzisiaj, ale w zupełnie innej, niemal romantycznej formie.

Dostępna jako druk na płótnie lub płótno premium, a także na papierze wysokiej jakości jako plakat, ta fotografia to idealny wybór dla entuzjastów sportów motorowych oraz miłośników historycznej motoryzacji. Jakość wykonania gwarantuje, że nawet najdrobniejsze szczegóły, takie jak emoje kibiców i dynamiczna akcja na torze, są widoczne z każdego punktu Twojego pokoju.

Do wyboru są różne rozmiary, które pozwolą idealnie dopasować zdjęcie do Twojej przestrzeni, czy to mały, intymny kącik czy duży salon pełen emocji. Każdy wydruk jest dokładnie opracowany i kontrolowany, aby spełnić najwyższe standardy estetyczne, co czyni go wyjątkowym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane