Zapraszamy do podróży w czasie z naszym unikalnym zdjęciem przedstawiającym zacięty historyczny mecz motocyklowy na żużlu pomiędzy Polską a Holandią w 1949 roku. To pełne napięcia sportowe wydarzenie, uwiecznione na zdjęciu, to doskonały sposób na oddanie hołdu bogatej historii motorsportu.

Dostępne jako nowoczesny druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości, nasz produkt jest idealny dla entuzjastów sportów motorowych oraz miłośników historii, którzy chcą dodać charakteru swojemu wnętrzu. Nasze płótno premium oraz plakaty są oferowane w wielu rozmiarach, aby dopasować się idealnie do Twojej przestrzeni.

Dodaj do swojego domu lub biura kawałek historii, który żyje emocjami każdego wyścigu. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem, fanem żużla, czy po prostu szukasz oryginalnego elementu dekoracyjnego, ten klasyczny czarno-biały obraz wniesie wyjątkową atmosferę do każdego otoczenia.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane