Zawody bokserskie 2

Kategoria Warszawa Ref AMZ0018
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1949

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odnieś się do historii polskiego sportu, wybierając unikatowy druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości z zawodów bokserskich na warszawskiej Pradze z roku 1949. Ta pełna emocji fotograficzna dokumentacja, prezentująca bokserów w akcji, z pewnością stanie się oryginalnym dodatkiem do każdego wnętrza, niosąc ze sobą ducha przeszłości i niezapomnianą atmosferę tamtych lat.

Wybierz spośród różnych rozmiarów dopasowanych do Twojej przestrzeni i ciesz się niezwykłą jakością plakatu, który przetrwa próbę czasu. Ożywione sceny walki, dynamika ruchów i autentyczne emocje widoczne na zdjęciu, sprawią, że każdy miłośnik historii i boksu będzie w pełni usatysfakcjonowany.

To doskonała okazja, aby być posiadaczem reprodukcji utrwalającej jeden z ważnych momentów polskiego sportu. Niech ten poster przemówi do wyobraźni i stanie się inspiracją do pamięci o ludziach i wydarzeniach, które kształtowały historię.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane