Uwiecznij historię sportu na ścianach swojego domu dzięki tej wyjątkowej fotografii bokserskiej. Prezentujemy Państwu emocjonujący moment z zawodów bokserskich na warszawskiej Pradze w 1949 roku. To nie tylko dekoracja, to kawałek historii polskiego sportu.

Ta czarno-biała fotografia, dostępna jako druk na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, dodając mu charakteru i niepowtarzalnego klimatu dawnych lat. Dostępna w wielu rozmiarach, każdy miłośnik boksu i historii znajdzie coś dla siebie.

Wybierz to unikalne dzieło sztuki, które przeniesie Cię w czasie do złotej ery polskiego sportu. Niezależnie od tego, czy jesteś kolekcjonerem, fanem boksu, czy pasjonatem historii - nasze reprodukcje zachwycą i będą wartościowym dodatkiem do Twojego domu czy biura.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane