Odkryj historię sportu i pasję rywalizacji z naszym drukiem na płótnie przedstawiającym zawody bokserskie na warszawskiej Pradze z roku 1949. Ta nostalgiczna scena w wysokiej jakości reprodukcji to prawdziwe okno w przeszłość, doskonale nadające się do dekoracji wnętrz o sportowym charakterze.

Zachwycający detal i głębia tego czarno-białego zdjęcia przenosi nas bezpośrednio na pełne napięcia ringu bokserskiego, dając widzowi możliwość podziwiania każdego ruchu zawodników i emocji towarzyszących zmaganiom. Nasz produkt dostępny jest w wielu rozmiarach zarówno na płótnie premium, jak i na papierze wysokiej jakości jako plakat, co pozwoli dostosować go do każdego wnętrza i stylu.

Inspirowane historią, wykonane z dbałością o szczegóły i jakość, nasze dzieło jest wspaniałym pomysłem na prezent dla miłośników sportu, historii Warszawy, czy też jako unikatowy element dekoracyjny dla kolekcjonerów wyjątkowych momentów w historii sportu.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane