Uwiecznij historię na swojej ścianie z naszym unikatowym drukiem przedstawiającym pomnik Jana III Sobieskiego. Ten wyjątkowy kwadratowy wydruk na płótnie lub papierze wysokiej jakości przeniesie Cię w czasie do roku 1947, oferując spojrzenie na słynny pomnik w warszawskich Łazienkach.

Nasz produkt jest dostępny w wielu rozmiarach, idealny do personalizacji przestrzeni i dodania historycznego charakteru do każdego wnętrza. Każdy druk został starannie przygotowany, aby oddać szczegóły i emocje ukazane na fotografii, tworząc potężny element dekoracyjny z prawdziwym duchem przeszłości.

Wybierz między ekskluzywną opcją druku na płótnie premium, które doskonale oddaje głębię i teksturę oryginału, oraz drukiem na papierze, który zapewnia ostrą i czystą reprodukcję. Obie wersje stanowią doskonały wybór dla miłośników historii oraz dla tych, którzy cenią sobie klasyczne i ponadczasowe akcenty w aranżacji wnętrz.

Nie przegap okazji, by być właścicielem fragmentu polskiego dziedzictwa kulturowego. Druk na płótnie lub papierze z pomnikiem Jana III Sobieskiego to także znakomity pomysł na prezent, który z pewnością zrobi wrażenie na każdym miłośniku polskiej historii.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane