Pałac na Wyspie - kwadrat

Kategoria Warszawa Ref AMZ0014
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1947

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Uchwycenie ducha przeszłości i elegancji, ta klasyczna fotografia przedstawia Pałac na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie, z 1947 roku. Druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat dostępny jest w wielu rozmiarach, idealnie wpasuje się w każdy wyrafinowany wystrój wnętrz.

Historia zamknięta w kadrze to nie tylko wyjątkowy element dekoracyjny, ale też cenny dokument epoki. Delikatne kontrasty i odbicie pałacu na tafli wody dodają głębi i atmosfery scenie. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem historii, sztuki czy architektury, ten unikatowy obraz będzie ozdobą każdej przestrzeni.

Twój dom lub biuro zasługują na dekoracje z duszą, która przyniesie na myśl spokojne i dostojne czasy. Spraw, by wspomnienia o Warszawie gościły na Twoich ścianach, nadając pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu retro.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane