Odkryj historyczne piękno Warszawy z naszym wyjątkowym produktem – wydruk na płótnie lub papierze wysokiej jakości przedstawiający palac na Wyspie w Łazienkach Królewskich jak wyglądał w roku 1947. To nie tylko wydruk, to kawałek historii, który wzbogaci każde wnętrze.

Druk na płótnie Łazienki Królewskie to idealna opcja dla miłośników warszawskich zabytków oraz pasjonatów historii Polski. Wyraźne odzwierciedlenie detali architektonicznych oraz malownicze odbicie pałacu w stawie tworzą niepowtarzalny efekt wizualny.

Wybierz druk na płótnie premium lub plakat na papierze wysokiej jakości, aby dodać swojemu domowi lub biuru elegancki akcent retrospektywny. Nasze płótna i plakaty dostępne są w różnych rozmiarach, pasujących do każdego typu przestrzeni.

Zachęcamy do zanurzenia się w duchu dawnej Warszawy. Ozdób swoje ściany wydrukiem, który jest świadectwem zmieniającej się historii i niezwykłej atmosfery stolicy. Wybierz ten wyjątkowy element dekoracyjny już dziś!

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane