Odkryj urok przeszłości z naszym wyjątkowym drukiem na płótnie czy plakatem przedstawiającym autentyczne zjawisko życia codziennego z roku 1949. Ta pełna nostalgii fotografia ukazuje grupę dziewczyn podczas odpoczynku, uchwyconą w niestylizowanej, naturalnej pozie, co dodaje autentyczności i charakteru tej historycznej chwili.

Poczuj historię emanującą z tego obrazu, który doskonale komponuje się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dostępny w wielu rozmiarach, jest idealny na ścianę w domowym salonie, biurze czy też jako wyrazisty element dekoracyjny w przestrzeni publicznej, np. w kawiarni czy hotelu. Ten wyjątkowy wydruk to również doskonały pomysł na prezent dla miłośników historii i vintage.

Wysokiej jakości druk na płótnie premium lub papierze oddaje każdy detal, kontrast i niuans oryginalnej fotografii, gwarantując, że zakupiona dekoracja ścienna przetrwa próbę czasu, stanowiąc wyrafinowany element wystroju.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane