Oddajemy w Państwa ręce niezwykłe druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości przedstawiające życie dzieci na kultowym placu zabaw. Zaprezentowana fotografia to autentyczne ujęcie z 1950 roku, prezentujące ogrody jordanowskie i pełne życia chwil dzieciństwa. Charakterystyczne czarno-białe kolory tego zdjęcia przenoszą nas w czasie do epoki, która kojarzy się z niewinnością i prostotą zabaw na świeżym powietrzu.

Zdjęcie idealnie oddaje atmosferę powojennej Polski, dodając do wnętrz głębi i historycznej wartości. Uchwycony moment na placu zabaw przy ul. Wawelskiej, gdzie dzieci beztrosko korzystają z huśtawek i drabinek, stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale i kawałek historii na ścianie. Dostępne w wielu rozmiarach, nasze wydruki to doskonały wybór dla osób pragnących dodatku retro do swojego mieszkania lub dla miłośników fotografii miejskiej.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane