Przenieś się w czasie dzięki temu unikalnemu zdjęciu dzieci bawiących się na placu zabaw w ogrodzie jordanowskim przy ul. Wawelskiej. Ten nostalgiczny obraz z 1950 roku to doskonały sposób, aby udekorować każde pomieszczenie, dodając mu charakteru i historycznego wydźwięku. Wydruk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jest dostępny w wielu rozmiarach, idealnie pasując do Twojego wnętrza.

Podziwiaj dziecięcą beztroskę i radosne chwile przedstawione na fotografii, która jest świadectwem minionych epok. To doskonały element dekoracyjny dla tych, którzy doceniają historię i chcą mieć jej fragment w swoim domu. To zdjęcie jest również wspaniałym pomysłem na prezent dla miłośników vintage i retro stylu.

Wybierając ten produkt, otrzymujesz nie tylko dekorację, ale i cenny kawałek przeszłości, który będzie stanowił wyjątkową pamiątkę na lata. Nie przegap okazji, aby mieć u siebie ten niepowtarzalny druk na płótnie lub jako plakat, który przyniesie sentymentalne wspomnienia i wprowadzi do Twojego wnętrza ponadczasowy urok.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane