Zanurz się w nostalgii z dziećmi na placu zabaw — niezwykłym drukiem na płótnie, który przeniesie Cię w czasie do lat pięćdziesiątych. Oferujemy ten wyjątkowy obraz w różnych rozmiarach, idealny aby dodać historycznego charakteru do Twojego wnętrza. Ten klasyczny moment został uwieczniony w ogrodzie jordanowskim przy ul. Wawelskiej, dostarczając nie tylko dekoracji ściennej, ale i fragmentu historii miasta.

Druk dostępny na płótnie premium albo papierze wysokiej jakości jako plakat to doskonały sposób, aby zachować te bezcenne wspomnienia. Drzewa rzucające cień, ukazujące zabawę dzieci w tym sielskim otoczeniu, przywołują na myśl bezpieczeństwo i beztroskę minionych dekad. Jest to idealny wybór dla kolekcjonerów retro dekoracji oraz osób poszukujących unikatowych elementów do swojego domu.

Dodając ten produkt do swojej kolekcji, nie tylko udekorujesz przestrzeń, ale wprowadzisz elementy, które opowiadają historię. To idealne uzupełnienie dla wymagających klientów, którzy szukają wyjątkowych i oryginalnych dekoracji ścian. Wychwytując esencję prostoty i radość dzieciństwa, ten druk na pewno stanie się punktem centralnym każdego pomieszczenia.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane