Odkryj nostalgiczne piękno minionych lat z naszą kolekcją zdjęć, przedstawiającą młodych artystów na warszawskim osiedlu. Ta czarno-biała fotografia z 1950 roku ukazuje dwóch chłopców zaabsorbowanych tworzeniem sztuki na ścianie budynku przy ul. Dąbrowskiego, co nadaje jej autentyczny klimat historycznej Warszawy.

Zdjęcie wykonane w wysokiej jakości, dostępne jest jako elegancki druk na płótnie, płótno premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, co pozwoli Ci przenieść ducha dawnej epoki bezpośrednio do Twojego wnętrza. Każde zamówienie jest traktowane indywidualnie, z możliwością wyboru rozmiaru dopasowanego do Twoich potrzeb.

Wybierając ten wyjątkowy moment uchwycony w czasie, otrzymujesz nie tylko dekorację, ale i fragment historii, który z pewnością stanie się centralnym punktem każdej przestrzeni. To idealny wybór dla miłośników miasta Warszawa, historii oraz dla tych, którzy cenią sobie artystyczne akcenty i wieczną elegancję czarno-białych fotografii.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane