Więcej niż 100% normy

Kategoria Warszawa Ref AMZ0003
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1948

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Odkryj historię Warszawy z unikalnym drukiem na płótnie przedstawiającym powojenną architekturę. Ten wyjątkowy obraz ukazuje świeżo wybudowany budynek, który jest symbolem odbudowy i siły miasta Warszawa w okresie powojennym. Fotografia z 1948 roku, przedstawia warszawski budynek wraz z propagandowym bannerem, co czyni go nie tylko pięknym elementem dekoracyjnym, ale i istotnym dokumentem historycznym. Dostępny jako druk na płótnie premium lub na papierze wysokiej jakości jako plakat, ten obraz będzie wyjątkowym dodatkiem do każdej przestrzeni, idealnym dla miłośników historii i kultury polskiej.

Wybierz spośród rozmaitych rozmiarów dostosowanych do Twojej przestrzeni i preferencji. Nasze produkty cechują się wyjątkową precyzją wykonania oraz trwałością, dzięki czemu zachowają swoją wartość przez lata. Wprowadź odrobinę warszawskiego ducha do swojego domu czy biura i jednocześnie zanurz się w bogatej przeszłości Polski. Każdy druk jest perfekcyjnie wykończony i gotowy, by stać się centralnym punktem każdego pomieszczenia.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane