Odzwierciedl historyczny klimat Warszawy z 1946 roku na wyjątkowym druku na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat. Ta nostalgicna fotografia przedstawia pierwsze trolejbusy podarowane przez Związek Radziecki, wprowadzające nową erę w komunikacji miejskiej. Zamów już dzisiaj ten wyjątkowy element dekoracyjny i ciesz się widokiem historycznych ulic każdego dnia.

Wysokiej rozdzielczości wydruk gwarantuje wierność detali i głębię czerni. Wybierz płótno premium dla dodatkowego efektu tekstury, podnoszącego walory estetyczne obrazu. Dostępne w różnych rozmiarach, idealnie komponuje się z każdym wnętrzem, szczególnie tym urządzonym w retro stylu lub ceniącym elementy historyczne. Daj się porwać wspomnieniom minionych lat i dodaj charakteru swojej przestrzeni.

Dla kolekcjonerów i miłośników historii, ten wyjątkowy druk stanowi cenny element kolekcjonerski i świetny pomysł na prezent. Darmowa wysyłka oraz możliwość zwrotu gwarantują satysfakcję i bezpieczeństwo zakupu. Nie przegap okazji, by mieć część historii Warszawy na wyciągnięcie ręki.

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane