Wyjątkowa fotografia historyczna przenosi nas w czasie do momentu, kiedy pierwsze trolejbusy pojawiły się na ulicach Warszawy. To cenne spojrzenie na Warszawę z roku 1946, niedługo po zakończeniu II wojny światowej, prezentujące dar od Związku Radzieckiego. Ta oryginalna dekoracja ścienna dostępna jest w formie druku na płótnie, płótnie premium lub jako wysokiej jakości plakat. Ożyw twoją przestrzeń tym niezwykłym świadkiem historii.

Każdy egzemplarz wykonany jest z najlepszych materiałów, zapewniając głębię kolorów i wytrzymałość na lata. Dostępne w wielu rozmiarach, idealnie wpisze się w każdy rozmiar pomieszczenia - od intymnych przestrzeni prywatnych po przestronne biura czy lokale publiczne. Nie przegap szansy na posiadanie fragmentu historii Warszawy na swojej ścianie!

Kategoria Warszawa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane