Odkryj unikatową dekorację ścienną, jaką jest nasz druk topograficzny przedstawiający Triglav - najwyższy szczyt Słowenii i dumę narodową tego pięknego kraju. Zaprojektowany w przyciągającym oko stylu, będący połączeniem sztuki i geografii, ten wyjątkowy obraz będzie ozdobą każdego wnętrza.

Triglav, sięgający wysokości 2864m n.p.m., jest nie tylko punktem orientacyjnym dla turystów i alpinistów, ale także istotnym elementem słoweńskich symboli narodowych. Nasz druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości prezentuje ten szczyt w eleganckiej biało-czarnej kolorystyce, która doskonale wkomponuje się w współczesne jak i tradycyjne przestrzenie.

Przygotowany z myślą o miłośnikach gór i minimalistycznym designie, ten wydruk jest dostępny w różnych rozmiarach, dopasowanych do waszych potrzeb. Jest to idealny wybór dla tych, którym bliskie są wartości takie jak przygoda, natura oraz elegancja. Stwórz przestrzeń, która opowie historię Twoich pasji dzięki naszemu drukowi topograficznemu Triglav.

Zachęcamy również do zapoznania się z innymi grafikami górskimi z naszej kolekcji, które mogą tworzyć wyjątkowe kompozycje i galerie ścienne. Każda z nich, podobnie jak Triglav, jest disponowana z największą starannością i przy użyciu premium materiałów, dzięki czemu cieszyć się będziesz ich pięknem przez lata.

Kategoria Triglav Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane