Zachwyć się pięknem Tatr każdego dnia dzięki naszemu wyjątkowemu drukowi na płótnie przedstawiającemu Szpiglasowy Wierch. Ta oryginalna i elegancka biało-czarna reprezentacja topograficzna, dostępna również jako plakat na papierze wysokiej jakości, sprawia, że każde wnętrze zyska na charakterze.

Topografia Górskich Szczytów to seria, która przybliża piękno gór w nowatorskiej, graficznej formie. Szpiglasowy Wierch, osiągając wysokość 2172m n.p.m., został tutaj przedstawiony z precyzją pozwalającą docenić niezwykłość jego form terenowych. Podkreślone zostały również dwa różne wierzchołki tego szczytu, co jest wyjątkową cechą prezentowanej topografii.

Wybierz rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb i ciesz się doskonałą jakością wydruku. Dekoracja dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych – idealnie wpasuje się w gust nawet najbardziej wymagających miłośników górskich krajobrazów.

Kategoria Szpiglasowy Wierch Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane