Odkryj historyczne piękno Szczecina z 1946 roku na tym unikatowym zdjęciu, przedstawiającym kuter rybacki zacumowany w tętniącym życiem porcie. W oddali, nad horyzontem widać szczątki mostu Kłodnego, stanowiącego świadectwo dramatycznych wydarzeń II wojny światowej.

Nasza reprodukcja została wykonana na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, co gwarantuje wyjątkową ostrość detali i głębię czerni. Dostępna w wielu rozmiarach, doskonale sprawdzi się jako plakat czy ozdoba ściany, przenosząc każde wnętrze w czasie i nadając mu historyczny charakter.

Wybierz druk na płótnie lub papierze i daj się porwać morskiej przygodzie oraz ponadczasowej historii z portu w Szczecinie. Ta fotografia to nie tylko dekoracja, ale również kawałek historii, który może być cennym elementem każdej kolekcji.

Kategoria Szczecin Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane