Odkryj marynistyczny klejnot prosto z portu w Szczecinie - autentyczne zdjęcie statku "James Kerney" z 1947 roku. Ten unikatowy druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat, jest idealną dekoracją dla miłośników morskich podróży i historii żeglugi.

Poczuj atmosferę tamtych lat, przyglądając się każdemu detalowi imponującej konstrukcji statku, który niegdyś dumnie przemierzał wody. Ta fotografia to nie tylko uchwycenie momentu w historii, ale także niepowtarzalny dodatek do każdego wnętrza, pasujący zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

Wybierz rozmiar, który najlepiej odpowiada Twojemu wnętrzu i daj sobie szansę na posiadanie części historii Szczecina na ścianie swojego domu czy biura. Nasze premium płótna i plakaty wysokiej jakości zapewnią głębię kolorów i doskonałą jakość obrazu, dzięki czemu każdy może cieszyć się tym kultowym widokiem.

Kategoria Szczecin Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane