Odkryj cząstkę historii polskiego żeglarstwa z ikonicznym statkiem "Bałtyk", majestatycznie zacumowanym w porcie w Szczecinie. Idealne dla miłośników morza i żeglugi, ten druk na płótnie lub jako plakat premium na papierze wysokiej jakości przynosi do Twojego domu lub biura kawałek polskiej historii morskiej.

Zdjęcie pochodzące z 1947 roku oddaje atmosferę powojennych lat i niezłomnego ducha ówczesnych marynarzy. Oferowany w wielu rozmiarach, ten detalistyczny druk udokumentuje dekoracyjną i edukacyjną wartość, jaką wnosi do przestrzeni, zarówno prywatnej, jak i publicznej.

Każdy druk wykonany jest z dbałością o detale i zachowany w odpowiedniej jakości, co gwarantuje, że scena portowa z statkiem "Bałtyk" będzie wyglądała równie imponująco na ścianie, co na morzu.

Kategoria Szczecin Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane