Zanurz się w historii Szczecina z naszą wyjątkową ofertą druku na płótnie premium. Prezentujemy budynek najstarszej szczecińskiej szkoły podstawowej nr 1, który otworzył swe podwoje we wrześniu 1945 roku. To wyjątkowe zdjęcie z 1948 roku ukazuje piękno architektury powojennej Szczecina, czyniąc ten produkt idealnym na prezent lub jako dekoracja do domu czy biura miłośników historii.

Jakość muzealna naszych wydruków gwarantuje doskonałe odwzorowanie detali oraz trwałość, która przetrwa próbę czasu. Zarówno druk na płótnie, jak i na papierze wysokiej jakości jest dostępny w wielu rozmiarach, dopasowanych do Twoich potrzeb.

Udekoruj swój wnętrze elementem ze szczecińskiej przeszłości i poczuj ducha minionych lat za każdym razem, kiedy spojrzysz na ścianę. To nie tylko dekoracja, ale również kawałek historii, który może być inspiracją edukacyjną dla pokoleń.

Kategoria Szczecin Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane